Uwaga - rekrutacja do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą

Uwaga!
Osoby zainteresowane nauką we Frankfurcie nad Odrą (jako kontynuacja nauki po szkole podstawowej).

Rozpoczynamy rekrutację do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.
Już w tym miesiącu pierwsze wydarzenie - 21 stycznia 2023 r. od godz. 9:00 do 12:00 Dzień Otwarty w Gimnazjum im. K. Liebknechta we Frankfurcie (Wieckerstraße 1b, 15 230 Frankfurt Oder). Tego samego dnia, również 21.01.2023 o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczniów i rodziców zainteresowanych kontynuacją nauki w tej szkole.

Szczegółowe informacje znajdują się w prawym górnym rogu, w zakładce Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki.

Życzenia Świąteczne

Niech te Święta Bożego Narodzenia będą czasem życzliwości, wyrozumiałości i troski o siebie nawzajem, a Nowy Rok 2023 niech przyniesie spokój i harmonię, których tak bardzo wszyscy potrzebujemy!

Życzą organizatorzy Jasełek - uczniowie klasy 3b i 3c z wychowawcami.

Jasełka 3c

Ostatni, przedświąteczny dzień w szkole - głośno, radośnie, pachnie świętami. Ale nie tylko to! Klasa 3C brawurowo zaprezentowała Jasełka, według scenariusza ucznia tej klasy, Klaudiusza Paprockiego.
Dawno nie było w naszej szkole takiego przedstawienia!
Przy okazji ujawniło się kilka aktorskich talentów.

Pięknie dziękujemy!
Wychowawca klasy: Marcel Dagiel

Akcja charytatywna dla starszych i schorowanych ludzi

Przedświąteczna akcja charytatywna dla starszych i schorowanych ludzi, którym pomagająca na codzień osoba będzie mogła sprawić radość i zapełnić chociaż odrobinę ich stoły. Uczniowie przynieśli nie tylko ciasta i słodycze, ale również inne produkty spożywcze.

Szczególne podziękowania dla uczniów klasy 1D, z wychowawczynią Ewą Szopą, za wyjątkowe serce i zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

Inicjatorzy pomocy: Marcel Dagiel, Joanna Baś

Jasełka 3b

Dzisiaj w szkole zapanował świąteczny nastrój. Magię świąt można było poczuć za sprawą Jasełek. Wiersze, tradycyjne kolędy, historia Świąt Bożego Narodzenia i scenka przy stole zostały zaprezentowane przez uczniów 3B oraz Zuzannę Kaczoruk (2B).

Wychowawca klasy: Marzena Górna