Bruksela :)

Sześcioro osób z naszej szkoły, razem z uczniami z Karl-Liebknecht-Gymnasium we Frankfurcie nad Odrą,w dniach 23-27 października, wzięło udział w wyjeździe do Brukseli, w wyjeździe studyjnym w ramach projektu „Exploring Political Structures on the EU level”.
Delegacja naszej szkoły to wybrani uczestnicy polsko-niemieckiej Debaty Uczniowskiej z maja 2023 oraz członkowie Polsko-Niemieckiego Zespołu Kompetencyjnego.

Wyjazd studyjny jest częścią projektu "The Story of Change", finansowanego ze środków programu Erasmus+ MŁODZIEŻ i organizowanego przez pewobe GmbH in Frankfurt - Oder