Połowinki uczniów klas: 3a, 3b, 3c, 3d i 11 klasy K.L. Gimnazjum

22 września 2023 odbyły się Połowinki naszych uczniów. Pani dyrektor Marzena Guźniczak pięknym przemówieniem rozpoczęła połowinkową zabawę. Wszyscy tego wieczora wyglądali zjawiskowo. W eleganckiej scenerii, przy smacznym jedzeniu i oczywiście w najlepszych humorach uczniowie świętowali ten wyjątkowy wieczór. Zabawa była przednia, tańczono cały wieczór i nawiązywano kontakty z uczniami niemieckiego gimnazjum. Repertuar muzyczny tak zachęcał uczniów do tańczenia, że parkiet był cały czas pełny. A do tego śpiewy i wspólna zabawa wszystkich uczniów.
Ten wieczór na zawsze zostanie w ich pamięci , bo tak niepowtarzalnych chwil się nie zapomina.
Serdecznie chcielibyśmy podziękować Pani Marzenie Górnej, za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Wychowawcy: Krzysztof Szurko – 3a, Małgorzata Więcek – 3b, Magdalena Zielińska – 3c, Michał Bieliński – 3d, opiekun K.L. Gimnazjum - Marzena Górna.