Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce w Słubicach

Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce w Słubicach, 23-24.09.2023r.
Udanie zaprezentowali się uczniowie ZSL w Słubicach na Mistrzostwach Polski w kategorii 14 i 15 latków. Srebrny medal zdobyła Maja Walczak w rzucie dyskiem. Na 7 miejscu uplasował się Marcel Bieniek w rzucie oszczepem, z nowym rekordem życiowym. Julia Santa uplasowała się również na 7 miejscu w rzucie dyskiem. Sprinterka Nina Sejnik udanie przeszła eliminacje w biegu na 80 m przez płotki, rekord życiowy 4 miejsce w serii i 13 po eliminacjach, niestety upadek w biegu finałowym.