16 stycznia 2023 odbyła się inauguracyjna sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Lubuskiego. Wśród 29 młodzieżowych radnych z całego województwa, mieliśmy również reprezentanta naszej szkoły, Oliwiera Boguszewicza. Podczas uroczystości w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego młodzi Lubuszanie odebrali zaświadczenia o wyborze na Radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Lubuskiego, a następnie odbyło się ślubowanie.
Więcej informacji: