Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
Liceum ogólnokształcące (dla młodzieży)

I. 3-letnie dla absolwentów gimnazjum:

1. profil politechniczny z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język obcy, matematyka, informatyka i fizyka lub geografia
  2. profil europejski z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język obcy, geografia, wiedza o społeczeństwie
  3. profil humanistyczny z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język obcy, język polski i historia lub geografia lub biologia
  4. profil medyczny z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język obcy, biologia, chemia.

II. 4-letnie:

2. profil humanistyczny z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język obcy, język polski i historia lub geografia lub wiedza o społeczeństwie
  3. profil medyczny z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język obcy, biologia, chemia.

III. Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki kończący się maturą niemiecką

• dla absolwentów gimnazjum: 3 - letni
  • dla absolwentów szkoły podstawowej: 4 - letni

IV. Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Okres kształcenia: 4 lata, przedmioty w zakresie rozszerzonym: geografia i wiedza o społeczeństwie.

Więcej w tej kategorii: « Harmonogram Klauzula informacyjna »