Nasze Liceum Ogólnokształcące umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do matury, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu. Wysokie kwalifikacje zawodowe nauczycieli gwarantują realizację ambitnych działań w zakresie kształcenia i wychowania.

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Sukcesy 2017/2018

Golicka Mila (29.09.2017r) - Mistrzostwa w biegach przełajowych

I miejsce: Patrycja Ślusarz,
II miejsce: Marcel Klukiewicz,
III miejsce: Katarzyna Krzyżan, Katarzyna Sikorska,
IV miejsce: Julia Groenenboom, Anna Szoja,
V miejsce: Zofia Nowak, Szymon Więcek,
VI miejsce: Karolina Oczyńska

 

Uliczne Biegi Niepodległości (10.11.2017r.)

Maksymilian Pazda - I miejsce,
Julia Śmielewicz - I miejsce,
Weronika Maliczak – III miejsce,
Cezary Lalak – V miejsce

 

Turniej WOWI Champions-Cup (23.11.2017r.) Frankfurt nad Odrą

Reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej zajęła IV miejsce

Drużyna w składzie:

Marcel Klukiewicz,
Adrian Lejman,
Igor Kolczak,
Artur Makuch,
Szymon Wiencek,
Marcel Biały,
Adam Tyliszczak,
Marcel Górniak.

 

Licealiada Powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt (31.01.2018r.) Starościn

Druzyna w składzie:

Martyna Baran,
Kinga Bochniak,
Natalia Mitrowicz,
Wiktoria Nowak,
Zofia Nowak,
Justyna Pachciarek,
Paulina Reus,
Patrycja Ślusarz.

Nasza drużyna zajęła II miejsce.

 

Powiatowe Biegi Sztafetowe (10.04.2018r.) - Miejsce: SOSiR Słubic

Dziewczęta:

Patrycja Ślusarz,
Julia Groennenboom,
Zofia Nowak
Weronika Maliczak,
Julia Kozova,
Kinga Bochniak,
Paulina Reus
Natalia Mitrowicz

Chłopcy:

Marcel Klukiewicz
Marcel Biały,
Maks Pazda,
Michał Wroniewicz,
Piotr Szydłowski,
Krystian Uliński,
Mateusz Karabat.

Obie drużyny zajęły III miejsce.

 

Otwarte Mistrzostwa Słubic w Lekkiej Atletyce (10.05.2018r.) SOSiR Słubice

Uzyskane wyniki:

Adrian Lejman – złoty medal w skoku wzwyż,
Sebastian Wieliczko – złoty medal w skoku w dal,
Adrian Lejman – srebrny medal w skoku w dal,
Filip Pietrow – srebrny medal w skoku w dal,
Andrzej Budzyn – srebrny medal w pchnięciu kulą,
Rafał Januszkiewicz – brązowy medal w pchnięciu kulą,
Kacper Warchulski – złoty medal w rzucie oszczepem,
Michał Wroniewicz – brązowy medal w rzucie oszczepem,
Sebastian Wieliczko – złoty medal w biegu na 100m,
Paulina Mieczkowska – srebrny medal w biegu na 1500m
Michał Wroniewicz – srebrny medal w biegu na 1500m,
Maksymilian Pazda – złoty medal w biegu na 800m

Czytany 242 razy
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy 2014
Joomla Templates - by Joomlage.com