Sukcesy 2014

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w LA -Euroregion Viadrina (10.10.14r.)

W zawodach brało udział 6 uczniów: (Gralikowska Daria, Małysz Aleksandra, Kęsicka Natalia, Kossiński Dominik, Dobosz Dawid, Adamkiewicz Natalia). Natalia Adamkiewicz zdobyła srebrny medal.

Biegi Niepodległości (10.11.14r.)

W biegach udział wzięli: Dominika Guzik, Antoni Nowak, Marta Marciniak, Malwina Lewandowska, Weronika Szafran, Daria Stanicka i Martyna Rosiak. Weronika Szafran zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Piłka koszykowa LZS (19.11.14r.)

Drużyna dziewcząt w składzie : Malwina Lewandowska, Weronika Chrostowska, Natalia Kęsicka, Ewelina Białach, Karolina Mech, Martyna Fedyszyn, Natalia Powchowicz, Natalia Adamkiewicz, Daria Gralikowska, Aleksandra Małysz - zajęła III miejsce.

Więcej w tej kategorii: « Sukcesy 2015 Sukcesy 2017/2018 »