!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

laborat.biologiczne

Sukcesy 2013

PIŁKA RĘCZNA

12,13.02.2013r. na hali Liceum Ogólnokształcącego w Rzepinie odbyły się rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Dryżyny rywalizowały systemem: „każdy z każdym".

W kategorii dziewcząt:
I miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach,
II miejsce Zespół Szkół Licealnych w Słubicach,
III miejsce Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie.

Szkołę reprezentowały: Magda Dolatowska, Małgorzata Drabiec ,Martyna Fedyszyn,Daria Stanicka, Sonia Czekalska Liza Stefanowicz, Sandra Mabessa, Patrycja Szeliga, Ewelina Tomala, Kinga Wieliczko.

W kategorii chłopców:
I miejsce Zespół Szkół Leśnych w Starościnie,
II miejsce Zespół Szkół Licealnych w Słubicach,
III miejsce Zespół Szkół Technicznych w Słubicach,
IV miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach,
V miejsce Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie.

Szkołę reprezentowali: Marek Babiarz, Michał Mech, Mateusz Dudzis, Patryk Janczycki, Kacper Janicki, Karol Janicki, Łukasz Gulbiński, Paweł Krynicki, Eligiusz Krzeptowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski.

I miejsce w MISTZROSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W środę 6.02.2013r. na Miejskiej Sali Sportowej w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce  siatkowej dziewcząt. Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym.
W całym turnieju reprezentacja naszej szkoły nie odpuściła seta rywalkom wygrywając wszystkie mecze 2:0.

Liza Stefanowicz - kapitan drużyny;
Benita Araszewska, Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Natalia Powchowicz, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska , Alicja Pośrednik.

POWIATOWA LICEALIADA

W ramach Powiatowej Licealiady 9 stycznia 2013 r. odbyły się w szkole zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Szkołę reprezentowali:

• Adrian Srebrny, Nikolas Panfic, Rafał Skręty - II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Alicja Pośrednik- II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt

Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

29.04.2013r.w Słubicach na terenie Słubickiego OSiRU odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt uplasowała się na 2 miejscu przegrywając o centymetry z drużyną z ZSER, ZSL reprezentowały:

1. Lubka Patrycja
2. Kudrelek Dajana
3. Tomala Ewelina
4. Chrostowska Weronika
5. Gorzelany Kornelia
6. Lewandowska Malwina
7. Szafran Weronika