Nasze Liceum Ogólnokształcące umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do matury, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu. Wysokie kwalifikacje zawodowe nauczycieli gwarantują realizację ambitnych działań w zakresie kształcenia i wychowania.

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 


!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.


Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

  • 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

  • Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

gab. 22

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

gab. 22

środa

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

matematyka

gab. 17

czwartek

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

gab. 22

piątek

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

 

WOS

historia i społeczeństwo
gab. 22

wtorek

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Sukcesy 2013

PIŁKA RĘCZNA

 

12,13.02.2013r. na hali Liceum Ogólnokształcącego w Rzepinie odbyły się rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Dryżyny rywalizowały systemem: „każdy z każdym".

W kategorii dziewcząt:
I miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach,
II miejsce Zespół Szkół Licealnych w Słubicach,
III miejsce Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie.

Szkołę reprezentowały: Magda Dolatowska, Małgorzata Drabiec ,Martyna Fedyszyn,Daria Stanicka, Sonia Czekalska Liza Stefanowicz, Sandra Mabessa, Patrycja Szeliga, Ewelina Tomala, Kinga Wieliczko.

W kategorii chłopców:
I miejsce Zespół Szkół Leśnych w Starościnie,
II miejsce Zespół Szkół Licealnych w Słubicach,
III miejsce Zespół Szkół Technicznych w Słubicach,
IV miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach,
V miejsce Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie.

Szkołę reprezentowali: Marek Babiarz, Michał Mech, Mateusz Dudzis, Patryk Janczycki, Kacper Janicki, Karol Janicki, Łukasz Gulbiński, Paweł Krynicki, Eligiusz Krzeptowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski.

 

I miejsce w MISTZROSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

 

W środę 6.02.2013r. na Miejskiej Sali Sportowej w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce  siatkowej dziewcząt. Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym.
W całym turnieju reprezentacja naszej szkoły nie odpuściła seta rywalkom wygrywając wszystkie mecze 2:0.

Liza Stefanowicz - kapitan drużyny;
Benita Araszewska, Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Natalia Powchowicz, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska , Alicja Pośrednik.

 

POWIATOWA LICEALIADA

 

W ramach Powiatowej Licealiady 9 stycznia 2013 r. odbyły się w szkole zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Szkołę reprezentowali:

  • Adrian Srebrny, Nikolas Panfic, Rafał Skręty - II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Alicja Pośrednik- II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt

 

Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

29.04.2013r.w Słubicach na terenie Słubickiego OSiRU odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt uplasowała się na 2 miejscu przegrywając o centymetry z drużyną z ZSER, ZSL reprezentowały:

1. Lubka Patrycja
2. Kudrelek Dajana
3. Tomala Ewelina
4. Chrostowska Weronika
5. Gorzelany Kornelia
6. Lewandowska Malwina
7. Szafran Weronika
8. Guzik Paulina
9. Reniszewska Karolina
10. Jarosik Aleksandra

Drużyna chłopców zajęła 3 miejsce i wystąpiła w składzie:

1. Zieliński Mateusz
2. Krzeptowski Eligiusz
3. Mierzwa Dawid
4. Mokrzycki Daniel
5. Brzytwa Mateusz
6. Mroczkowski Wojciech
7. Biały Tomasz
8. Reniszewski Karol
9. Kopaczel Karol
10. Guzik Kacper

Czytany 4225 razy
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy 2012 Koszykówka »
Joomla Templates - by Joomlage.com