!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

• 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

• Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

gab. 17

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

WOS

historia i społeczeństwo

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Sukcesy 2012

Mistrzostwa powiatu słubickiego w piłce siatkowej

8.02.2012r. Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych był organizatorem MISTRZOSTW POWIATU SŁUBICKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Nasza drużyna w składzie: Łukasz Borkowski, Maciej Gajek, Paweł Kołosowski, Daniel Raźny, Daniel Stolarek, Jakub Turecki, Robert Wójtowicz, Paweł Wieczorek zajęła III miejsce. Awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym wywalczyła reprezentacja z Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach.

09.02.2012r. byliśmy organizatorami MISTRZOSTW POWIATU SŁUBICKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach, II miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach, III miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Leśnych w Starościnie, IV miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach, V miejsce drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Benita Araszewska, Malwina Kuś, Karolina Reniszewska, Paulina Kuśmirek, Liza Stefanowicz, Ola Guzik, Ala Pośrednik ,Ewelina Tomala, Patrycja Różańska.

Finał wojewódzki w badmintonie

7.03.2012r. Zielonej Górze odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI W BADMINTONIE. zawody odbyły się systemem brazylijskim z uwagi na dużą liczbę zgłoszonych zespołów. 10 drużyn w kategorii dziewcząt walczyło o złoty medal. Nasza drużyna w składzie Malwina Kuś i Karolina Reniszewska zajęła VI miejsce. W kategorii chłopców zgłoszonych zostało 11 zespołów. Naszą szkołę reprezentowali Daniel Raźny i Jakub Turecki. Zajęli IX miejsce.

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

9.01.2012r. nasza szkoła zorganizowała Powiatową Licealiadę w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. I miejsce w kategorii chłopców zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Adrian Srebrny z klasy Ia ,Daniel Mokrzycki z Ia i Paweł Kołosowski z IIa. Wśród dziewcząt I miejsce zdobył ZSER a nasze dziewczęta zajęły II miejsce. Grały: Karolina Reniszewska z klasy Ib i Alicja Pośrednik z klasy IIc .W półfinałach wojewódzkich, które odbyły się 8.03.12r. w Gorzowie Wlkp. chłopcy zajęli 5 miejsce.

Licealiada Powiatowa w Szachach Drużynowych

13.01.2012r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych, gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych w szachach drużynowych. I miejsce zdobyła drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Łubowski, Krzysztof Baj, Jan Grabowski, Michał Zaporowski i Klaudia Cieśluk. W finale wojewódzkim, który odbył się 27.03.12r. w Zespole Szkół w Sulechowie uplasowali się na 3 miejscu dzięki czemu zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego gdzie zdobyli XVI miejsce.

XXXV Konkurs „Sprawni jak żołnierze”

18.05.2012r. w Krośnie Odrzańskim odbył się finał wojewódzki Zawodów Sportowo- Obronnych „Sprawni jak żołnierze.” Drużyna dziewcząt w składzie: Liza Stefanowicz, Kamila Gumienna i Benita Araszewska zajęły 5 miejsce.

Przełajowe Biegi Sztafetowe

16.04.2012r. na terenie parku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Słubicach odbyły się Powiatowe Przełajowe Biegi Sztafetowe dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt wygrała sztafeta z „rolniczaka” nasza była na miejscu II. Chłopcy wypadli słabo uplasowali się na miejscu IV.

Drużyna dziewcząt biegła w składzie: Patrycja Szeliga, Ola Czapłon, Monika Nowak, Kamila Gumienna, Sara Durkalec, Karolina Reniszewska, Ewelina Tomala, Karolina Opalińska, Benita Araszewska i Paulina Kuśmirek.

Więcej w tej kategorii: « Dawniej i teraz Sukcesy 2013 »