Nasze Liceum Ogólnokształcące umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do matury, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu. Wysokie kwalifikacje zawodowe nauczycieli gwarantują realizację ambitnych działań w zakresie kształcenia i wychowania.

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 


!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.


Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

  • 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

  • Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

gab. 22

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

gab. 22

środa

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

matematyka

gab. 17

czwartek

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

gab. 22

piątek

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

 

WOS

historia i społeczeństwo
gab. 22

wtorek

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Primus Inter Pares

PRIMUS INTER PARES

Od roku 2004 najlepszych uczniów honorujemy dyplomem Klubu Herbertowskich Szkół. Dyplom ten przyznawany jest przez kapitułę stowarzyszenia, w skład której wchodzą:
Katarzyna Herbert i prezes KHS -Wojciech Kalicki.

Uczniowie wyróżnieni dyplomem PRIMUS INTER PARES:

 

Rok szkolny 2017/2018

  • Hubert Chmurzyński
  • Patrycja Jończyk
  • Katarzyna Sikorska

 

Rok szkolny 2016/2017

  • Julia Martyna Górska
  • Klaudia Aneta Klimaszewska
  • Grzegorz Chojka

 

Rok szkolny 2015/2016

  • Wiktoria Dębińska
  • Magdalena Góra
  • Dominika Klaudia Guzik

 

Rok szkolny 2014/2015

  • Weronika Chrostowska
  • Kacper Guzik
  • Marcela Jasińska

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Patryk Koblischke
  • Julita Czernuszka
  • Izabela Skowronek

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Justyna Walczak
  • Liza Stefanowicz
  • Anna Codogni

 

Rok szkolny 2011/2012

  • Filip d’Huêt
  • Rafał Zbrożek
  • Karolina Chojnacka

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Robert Dmitrzak
  • Robert Ratajczak
  • Aleksandra Deptuch

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Anita Longa
  • Iga Boryczka
  • Natalia Górka

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Marta Kozdraś
  • Arleta Niedziałkowska
  • Andrzej Mokrzycki

 

Rok szkolny 2007/2008

  • Alicja Błażejewska
  • Paweł Raźny
  • Natalia Dąbrowska

 

Rok szkolny 2006/2007

  • Agnieszka Frąckowiak
  • Olga Rzóska
  • Michał Jaworski

 

Rok szkolny 2005/2006

  • Katarzyna Malczyńska
  • Kamil Kulczyński
  • Małgorzata Sawrasewicz

 

Rok szkolny 2004/2005

  • Hanna Kuklińska
  • Marta Borowiak
  • Monika Zarzecka

 

Rok szkolny 2003/2004

  • Anna Rakowska
  • Marta Maliczak
  • Aleksandra Gawędzka

 

Czytany 5557 razy
Więcej w tej kategorii: « Rok Herberta Szkoły Herbertowskie »
Joomla Templates - by Joomlage.com