Sukcesy 2011

BADMINTON

25.01.2011r.
odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W BADMINTONIE w Świebodzinie. Drużyny  ze Świebodzina, Sulęcina, Międzyrzecza i Słubic walczyły o miano najlepszej. Drużyna chłopców w składzie: Daniel Raźny, Daniel Stolarek i Jakub Turecki zajęła             III miejsce. I miejsce zajęła drużyna ze Świebodzina.

1.04.2011r. zostały rozegrane MISTRZOSTWA WOJEWÓDZCTWA LUBUSKIEGO W BADMINTONIE chłopców. Daniel Raźny i Jakub Turecki zajęli V miejsce.

PIŁKA SIATKOWA

23.02.2011r. Zostały rozegrane MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Nasza drużyna po zaciętych pojedynkach zajęła IV miejsce w składzie: Łukasz Borkowski, Andrzej Pawłowski, Bartek Skręty, Michał Szary, Paweł Wieczorek, Robert Wójtowicz, Mateusz Żyłka.

24.02.2011r. nasza szkoła była organizatorem  MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. Po rozegraniu pojedynków systemem każdy z każdym drużyny zostały sklasyfikowane na: I miejscu Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach, II miejsce Zespół Szkół Licealnych w Słubicach, III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie, IV miejsce Zespół Szkół Leśnych w Starościnie i V miejsce Zespół Szkół Technicznych w Słubicach.
Naszą szkołę reprezentowały: Benita Araszewska, Aleksandra Czapłon, Aleksandra Deptuch, Aleksandra Guzik, Karolina Kluba, Alicja Pośrednik, Liza Stefanowicz, Elżbieta Wróbel.

PIŁKA KOSZYKOWA

1.03.2011r. Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie było organizatorem zawodów powiatowych w piłce koszykowej dziewcząt. Reprezentacja w składzie: Magdalena Dolatowska, Karolina Gumienna, Karolina Fedyszyn, Malwiala Kalarus, Katarzyna Klimaszewska, Paulina Kuśmirek, Kamila Towarnicka zajęła III miejsce ulegając Zespołowi Szkół Ogólnokształcącemu w Rzepinie (I miejsce) i Zespołowi Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach (II miejsce).

PIŁKA RĘCZNA

16.03.2011r. na Hali Sportowej przy Gimnazjum Nr 1 w Słubicach odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW. Po zaciętych pojedynkach nasza drużyna w składzie: Marek Babiarz, Łukasz Borkowski, Mateusz Dudzis, Michał Mech, Łukasz Najder, Paweł Krynicki, Krzysztof Kuśmierek, Michał Lis, Daniel Raźny, Adam Palkij, Andrzej Pawłowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski zajęła   I miejsc  i awansowała  do zawodów  na szczeblu rejonowym, które odbędą się w Świebodzinie.

17.03.2011r. nasza szkoła była organizatorem zawodów powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody odbyły się na Hali Sportowej w Kowalowie. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły. Po rozegranych meczach I miejsce zajęła Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach, II miejsce nasza reprezentacja i III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie. Barwy naszej szkoły reprezentowały: Magdalena Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Liza Stefanowicz, Karolina Kluba, Aleksandra Deptuch, Kamila Towarnicka, Karolina  Fedyszyn, Sandra  Mabessa.

28.03.2011r. odbyły się w Świebodzinie zawody rejonowe w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja szkoły uległa jedynie reprezentacji ze Świebodzina. Pokonując gładko Międzyrzecz i Sulęcin zajmując w klasyfikacji ogólnej II miejsce.

12.04.2011r. odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły, które zostały sklasyfikowane na pierwszym i drugim miejscu w rejonie III i IV. Nasza drużyna zajęła III miejsce.
Awans do finały wojewódzkiego zapewniła sobie szkoła ze Świebodzina zajmując I miejsce i Szkoła z Gorzowa zajmując II miejsce.

Mistrzostwa województwa LZS w piłce nożnej chłopców

9.11.2011r. odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym". Po zaciętej rywalizacji nasza reprezentacja zajęła I miejsce. II miejsce Polonia Słubice, III miejsce ZST Słubice, IV miejsce ZSR Sława, V miejsce ZSER Słubice, VI miejsce Nowe Miasteczko, VII miejsce Ośno Lubuskie.

Reprezentacja szkoły: Rafał Biskowski, Łukasz Ceranowicz, Patryk Nowaczewski, Michał Mech, Marek Babiarz, Łukasz Najder, Jakub Turecki, Michał Wesołowski.

Biegi Niepodległości 2011

10.11.2011r. na Placu Bohaterów w Słubicach odbyły się tradycyjne Biegi Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów. Najlepiej wypadła Ewelina Tomala z klasy I b, która zdobyła II miejsce i Karol Kopaczel z klasy II d, który był VI.

IX turniej w piłkę ręczną

19.11.2011r. w Zespole Szkół w Kowalowie odbył się IX TURIEJ W PIŁKĘ RĘCZNĄ im. TADEUSZA KOWALSKIEGO. Trzy drużyny męskie wzięły udział w turnieju: UKS ,,Iskra" Kowalów, ZSL Słubice i ZSER Słubice. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym".

I miejsce – ZSER Słubice

II miejsce – UKS „Iskra" Kowalów

III miejsce – ZSL Słubice

Reprezentacja szkoły: Patryk Nowaczewski, Adam Palkij, Marek Babiarz, Łukasz Borkowski, Łukasz Najder, Michał Lis, Michał Mech, Artur Świstun, Przemysław Matczak, Michał Wesołowski.

Licealiada powiatowa w badmintonie

13.12.2011r. nasza szkoła była organizatorem LICEALIADY POWIATOWEJ W BADMINTONIE. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły ze Słubic. Po rozegraniu pojedynków systemem „każdy z każdym" I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła drużyna z ogólniaka, II miejsce drużyna z „rolniczaka", III miejsce drużyna z „samochodówki". W kategorii chłopców I miejsce zajął ogólniak, II miejsce „samochodówka" i III miejsce „rolniczak". Nasze drużyny wystąpiły w składzie: Malwina Kuś i Karolina Reniszewska, Daniel Raźny i Jakub Turecki. Zawody odbyły się na Hali Miejskiej.

Więcej w tej kategorii: Sukcesy 2010 »