Nasze Liceum Ogólnokształcące umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do matury, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu. Wysokie kwalifikacje zawodowe nauczycieli gwarantują realizację ambitnych działań w zakresie kształcenia i wychowania.

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 


!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.


Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

  • 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

  • Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

gab. 22

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

gab. 22

środa

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

matematyka

gab. 17

czwartek

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

gab. 22

piątek

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

 

WOS

historia i społeczeństwo
gab. 22

wtorek

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Osiągnięcia

W ciągu ponad 50 lat funkcjonowania szkoły jej uczniowie zdobywali nagrody i wyróżnienia w rozmaitych konkursach i olimpiadach oraz zawodach sportowych.
Oto znaczące osiągnięcia uczniów w ubiegłych latach:
 
 
2017/2018
  • Patrycja Jończyk- finalistka IV Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”
  • Luiza Derewlana – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”
  • Hubert Bąkowski, Anna Szoja – udział w wojewódzkim etapie XXXIII Olimpiady Ekologicznej
  • Patrycja Jończyk – udział w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Mediach
  • Anna Wysoczańska- udział w II etapie 41. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Sviatoslav Bavdys- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Sebastian Wieliczko – bardzo dobry wynik wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA
  • Patrycja Gajewska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie GEOPLANETA
  • Lucyna Chmurzyńska – tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Agata Chmurzyńska - tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Natalia Krutow - tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Anna Szoja – II miejsce w VII Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Collegium Polonicum
  • Anna Wysoczańska – II miejsce w VII Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Collegium Polonicum
  • Maja Herrmann- III miejsce w VII Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Collegium Polonicum
  • Julia Gołębiowska – I miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii solistów
  • Aleksandra Grzeszczak, Weronika Karp – II miejsce drużynowo w konkursie Obrony Cywilnej
  • Aleksandra Grzeszczak – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie Obrony Cywilnej
  • Roman Matveev – I miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Nicole Mieszkowicz – II miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Justyna Kochinke – III miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Marek Kozłowski – I miejsce w IV Mistrzostwach szkoły w rozwiązywaniu SUDOKU
 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Jakub Czak – Halowy Mistrz Polski w biegu na 60m ppł w kategorii juniorów młodszych
  • Patrycja Ślusarz- I miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
  • Marcel Klukiewicz – II miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
  • Katarzyna Krzyżan, Katarzyna Sikorska – III miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
  • Adrian Lejman – złoty medal w skoku wzwyż w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Sebastian Wieliczko- złoty medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Adrian Lejman – srebrny medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Filip Pietrow – srebrny medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Andrzej Budzyn – srebrny medal w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Rafał Januszkiewicz – brązowy medal w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Kacper Warchulski – złoty medal w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Michał Wroniewicz – brązowy medal w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Sebastian Wieliczko – złoty medal w biegu na 100m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Paulina Mieczkowska – srebrny medal w biegu na 1500m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Michał Wroniewicz – srebrny medal w biegu na 1500m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Maksymilian Pazda – złoty medal w biegu na 800m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
  • Maksymilian Pazda- I miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
  • Julia Śmielewicz - I miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
  • Weronika Maliczak – III miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
  • Patrycja Ślusarz, Julia Groennenboom, Zofia Nowak, Weronika Maliczak, Julia Kozova, Kinga Bochniak, Paulina Reus, Natalia Mitrowicz – III miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych
  • Marcel Klukiewicz, Marcel Biały, Maksymilian Pazda, Michał Wroniewicz, Piotr Szydłowski, Krystian Uliński, Mateusz Karabat- III miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych
  • drużyna: Martyna Baran, Kinga Bochniak, Natalia Mitrowicz, Wiktoria Nowak, Zofia Nowak, Justyna Pachciarek, Paulina Reus, Patrycja Ślusarz- II miejsce w piłce siatkowej w ramach Powiatowej Licealiady
  • Marcel Klukiewicz, Adrian Lejman, Igor Kolczak, Artur Makuch, Szymon Wiencek, Marcel Biały, Adam Tyliszczak, Marcel Górniak – IV miejsce w turnieju piłki nożnej WOWI Champions-Cup
  • drużyna: Hubert Chmurzyński, Michał Dąbrowski, Marcel Biały, Daniel Jaszczuk, Szymon Wiencek, Marcel Klukiewicz, Adam Wójtowicz – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce
  • Adam Wójtwicz, Kaja Jędrzejczak- III miejsce w Drużynowych Zawodach Strzeleckich w Lidze Szkolnej
 
2016/2017
  • Julia Górska – finalistka Okręgowej XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
  • Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Klaudia Klimaszewska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Luiza Derewlana – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim "Płynąć pod prąd"
  • Adam Wójtowicz- finalista konkursu wojewódzkiego PROGRAMOWAĆ KAŻDY MOŻE
  • Adam Wójtowicz - finale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego IT I CYBERBEZPIECZEŃSTWO
  • Karol Fedorowicz – III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory"
  • Rafał Klimowicz – wyróżnienie w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
  • Hubert Chmurzyński – tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Adam Wójtowicz - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Julia Groenenboom – III miejsce w słubickim Dyktandzie
  • Makary Wawrzyniak – III miejsce w VI Edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego w Collegium Polonicum
  • Michał Dąbrowski – V miejsce w półfinale, awans do finału Supermatematyka woj. lubuskiego i wielkopolskiego
  • Magdalena Sobiegraj – wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
  • Natalia Mitrowicz - wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
  • Julia Groenenboom- wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
  • Przemysław Oczyński – II miejsce w Konkursie Wiedzy o Stanie Wojennym
  • Patrycja Jończyk – III miejsce w Konkursie Wiedzy o Stanie Wojennym
  • Magdalena Sobiegraj, Pola Szkwarek, Marta Świder - I miejsce drużynowo dla szkoły w konkursie "Rok zdrowego serca"
  • Kamil Wołczek – 4. miejsce w konkursie piosenki angielskiej FLY HIGH
  • Karolina Czaja, Klaudia Klimaszewska – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
  • Klaudia Klimaszewska – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
  • Agata Pomocka, Justyna Kochinke, Adriana Szperka, Marta Zduńczyk – III miejsce w turnieju językowym "Na miejsca , fertig, go!" w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki
 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Adam Wójtowicz - III miejsce w zawodach strzeleckich o puchar Wojewody Lubuskiego
  • Adam Wójtowicz -III miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z broni kulowej
  • Adam Wójtowicz - I miejsce w Mistrzostwach LOK Województwa Lubuskiego
  • Adam Wójtowicz - I miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z broni pneumatycznej i kulowej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt - Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Dominika Rychlik, Zofia Nowak, Wiktoria Nowak, Kinga Bochniak, Natalia Mitrowicz, Agata Towpik
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej chłopców - Szymon Wiencek, Marcel Biały, Marcel Klukiewicz, Hubert Chmurzyński, Michał Dąbrowski, Karol Nowikiewicz, Andrzej Budzyn, Daniel Jaszczuk, Darek Jaroszewski, Maciej Lendzion
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce chłopców- Hubert Chmurzyński, Andrzej Budzyn, Michał Znajkiewicz, Michał Dąbrowski, Szymon Wiencek, Marcel Klukiewicz, Karol Nowikiewicz
  • Marcel Biały - tytuł Wicemistrza Roku w STRZELECKIEJ LIDZE SZKOLNEJ z karabinka pneumatycznego
  • III miejsce dla szkoły w Strzeleckiej Lidze Szkolnej z karabinka pneumatycznego
  • Katarzyna Krzyżan - II miejsce w MILI GOLICKIEJ
  • Natalia Kęsicka – III miejsce w MILI GOLICKIEJ
  • I miejsce w powiatowych SZTAEFTOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - Julia Śmielewicz , Patrycja Ślusarz, Katarzyna Krzyżan, Kinga Bochniak, Zofia Nowak, Wiktoria Nowak, Alicja Wieliczko, Paula Klukiewicz, Julia Groenenboom, Adrianna Szperka
  • Patrycja Ślusarz – II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
  • Julia Śmielewicz – III miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
  • Marcel Klukiewicz - II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
  • Piotr Mochel - II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
  • Otwarte Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce
    Medale zdobyli:
    - Katarzyna Krzyżan- brąz w pchnięciu kulą,
    - Michał Dąbrowski - złoto w rzucie dyskiem,
    - Daniel Jaszczuk- brąz w rzucie oszczepem i dyskiem,
    - Szymon Wiencek- złoto w biegu na 1500 m,
    - Marcel Biały-srebro w biegu na 1500 m,
    - Marcel Klukiewicz -srebro w biegu na 200 m,
    - Adrian Lejman -złoto w skoku w dal i brąz na 100 m,
    - Sebastian Wieliczko -srebro w rzucie oszczepem,
    - Maciej Lendzion- brąz w rzucie oszczepem,
    - Michał Wroniewicz -złoto w biegu na 1500 m,
    - Andrzej Budzyn -brąz w skoku w dal i pchnięciu kulą
 
2015/2016
  • Julia Górska – finalistka  XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Magdalena Góra – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Natalia Kałuża – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Oliwia Konatkowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Klaudia Klimaszewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Julia Chruściel – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Wiktoria Dębińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Wiktoria Dębińska- udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Geograficznej
  • Klaudia Klimaszewska – tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
  • Michał Dąbrowski - tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
  • Hubert Chmurzyński - tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
  • Rafał Klimowicz – V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas II
  • Rafał Klimowicz – udział w finale Supermatematyka
  • Tymoteusz Łudzicz – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
  • Kamil Wołczek – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
  • Magdalena Góra – I miejsce w konkursie plastycznym "Pomnik Pamięci Zesłańców Sybiru i Niepodległości"
  • Patrycja Proć – III miejsce w konkursie w konkursie plastycznym "Pomnik Pamięci Zesłańców Sybiru i Niepodległości"
  • Julia Górska, Robert Czepulis – I miejsce w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
  • Robert Czepulis – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
  • Klaudia Klimaszewska - III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
  • Kamil Wołczek – udział w finale wojewódzkim konkursu piosenki angielskiej
  • Karolina Czaja – I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, awans do eliminacji powiatowych, udział w etapie wojewódzkim
  • Robert Czepulis - III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, awans do eliminacji powiatowych
  • Przemysław Oczyński – udział w etapie wojewódzkim "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"
  • Marcel Biały - udział w etapie wojewódzkim "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"
  • Kinga Banaśkiewicz – I miejsce w miejskim Konkursie o Żołnierzach Wojska Polskiego
  • Agata Pawińska - II miejsce w miejskim Konkursie o Żołnierzach Wojska Polskiego
 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Adrian Dziembakowski – I miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
  • Daria Gralikowska – II miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
  • Adamska Martyna  - III miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
  • Jednoróg Dominika – III miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
  • Magdalena Góra    - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w sztafetowych biegach przełajowych
  • Adrian Dziembakowski – I miejsce w Narodowych Biegach Niepodległości
  • Drużyna dziewcząt w składzie: Kęsicka Natalia, Adamkiewicz Natalia, Białach Ewelina, Wróbel Martyna, Czaja Karolina, Wojsa Paulina, Kulik Oliwia, Jednoróg Natalia, Baran Martyna, Banaś Wiktoria – III miejsce w Wojewódzkich zawodach Ludowych Zespołów Sportowych w piłce koszykowej dziewcząt
  • Guzik Dominika, Kęsicka Natalia, Błażejewska Magda – II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
  • Kołogrecki Mikołaj, Lichowid Mateusz, Kudzia Filip - III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
  • Karol Fedorowicz –III miejsce w pchnięciu kulą i II w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
  • Michał Dąbrowski-I miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
  • Daniel Jaszczuk –I miejsce w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
  • Maciej Olejniczak- I miejsce w biegu na 400m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
  • Marcel Klukiewicz- II miejsce w biegu na 400 m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA

2014/2015
  • Kinga Banaśkiewicz – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla dzieci i Młodzieży pt. "Dwie książki"
  • Julia Górska – udział w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, miejsce w pierwszej dwunastce
  • Marta Korda – I miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie Papieskim
  • Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA PLUS
  • Maciej Murańka – I miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
  • Kacper Widziewicz – II miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
  • Agata Pawińska – III miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
  • Magdalena Góra – I miejsce w konkursie "Miejski Kogucik", na projekt graficzny symbolu naszego miasta - koguta
  • Przemysław Oczyński – wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"
  • Patrycja Proć - wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"
  • Magdalena Góra – udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
  • Dominik Kosiński – udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
  • Rafał Klimowicz - udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
  • Magdalena Góra – tytuł "Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
  • Dominik Kossiński - tytuł "Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
  • Klaudia Klimaszewska - tytuł "Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
  • Wiktoria Dębińska - tytuł "Ekspert Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
  • Agata Jędrzejczyk – II miejsce w VII Dyktandzie Słubickim
  • Patrycja Proć – II miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca plastyczna
  • Martyna Hołówko - III miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca plastyczna
  • Karina Jastrząb – II miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
  • Jakub Stawicki – III miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
  • PIEKIELNI - I miejsce za scenkę rodzajową na Festiwalu Aniołów
  • Drewniane pudełko zwane wyobraźnią – III miejsce za scenkę rodzajową na Festiwalu Aniołów
  • Kinga Banaśkiewicz – I miejsce w powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Z. Herberta
  • Maciej Murańka - III miejsce powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Z. Herberta
  • Klaudia Klimaszewska – I miejsce w konkursie wiedzy z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
  • Kinga Banaśkiewicz – II miejsce w IV Konkursie Języka Niemieckiego i Angielskiego w Collegium Polonicum
  • Julia Górska – II miejsce w konkursie wiedzy "Polska w Unii Europejskiej" organizowanego przez Collegium Polonicum
  • Patrycja Proć – I miejsce w gminnym konkursie "ŚWIĘTOJAŃSKIE WIANKI 2015"
  • Julia Górska – I miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
  • Julia Górska – I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA
  • Weronika Chrostowska – II miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
  • Agata Jędrzejczyk – III miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
  • Kamil Wołczek – wyróżnienie na Festiwalu Aniołów w kategorii piosenka o tematyce anielskiej- solista
  • Kamil Wołczek – wyróżnienie na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
  • Maciej Śliwakowski – I miejsce w szkolnym konkursie geograficznym "Palcem po mapie"
 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Natalia Adamkiewicz – srebrny medal w Mistrzostwach ProEuropa Viadrina w lekkiej atletyce
  • Weronika Szafran – II miejsce w Biegu Niepodległościowym w Biegu dla Młodzieży Licealnej i Studentów CP oraz Viadriny o Puchar Starosty Słubickiego
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w piłce koszykowej dziewcząt – drużyna w składzie: Białach Ewelina, Mech Karolina, Kęsicka Natalia, Fedyszyn Martyna, Powchowicz Natalia, Lewandowska Malwina, Dąbek Katarzyna, Gralikowska Daria, Adamkiewicz Natalia i Małysz Aleksandra.
  • III miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt – drużyna w składzie: Malwina Lewandowska, Marta Marciniak, Marta Zdon, Natalia Powchowicz, Natalia Adamkiewicz, Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Michalina Kaczmarek, Dominika Kmiotek, Anita Papież, Daria Gralikowska, Adrianna Mielcarek
 
2013/2014
  • Patryk Koblischke – I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
  • Paulina Zaremba – III miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim HERBERTIADA
  • drużyna w składzie: Paulina Zaremba, Izabela Skowronek, Izabela Karpińska, Daria Łazarczyk, Klaudia Cieśluk – III miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu EUROMANIA
  • Julita Czernuszka – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym inspirowanym twórczością Zbigniewa Herberta
  • Izabela Skowronek - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
  • Paulina Zaremba- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
  • Patrycja Proć – III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym z okazji 95. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego
  • Weronika Chrostowska – udział w finale 19. Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”
  • Weronika Chrostowska – III miejsce na szczeblu wojewódzkim w 59. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
  • Weronika Chrostowska – finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE
  • Kinga Banaśkiewicz - finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE
  • Dawid Todorov – dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
  • Marcela Jasińska - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
  • Kamil Czernuszewicz – VIII miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Mariusz Woś - X miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Karolina Krawczyk - X miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Małgorzata Nowak – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
  • Angelika Szulejko - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
  • Piotr Hnatyszyn – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
  • Dawid Smoleński – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
  • Sandra Kaczuk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
  • Kacper Guzik – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
  • Kamil Czernuszewicz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
  • Łukasz Warchulski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
  • Wiktoria Dębińska – udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA
  • Kacper Guzik - udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA
  • Magdalena Góra – I miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
  • Dominik Kossiński – III miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
  • Wiktoria Dębińska - VI miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
  • Magdalena Góra – II miejsce w II Powiatowym Teście Wiedzy Historycznej „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919”
  • grupa teatralna w składzie: Kinga Banaśkiewicz, Patryk Koblischke, Maciej Murańka, Tymoteusz Łudzicz, Weronika Chrostowska, Michał Maskiewicz – I miejsce na Festiwalu Aniołów pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – przedstawienie „Jaki jesteś”
  • grupa teatralna w składzie : Iga Szczepanik, Marta Korda, Martyna Hołówko, Julita Czernuszka, Paulina Zaremba, Mateusz Fiszer, Izabela Skowronek, Michał Maskiewicz – II miejsce na Festiwalu Aniołów pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – przedstawienie „Szemkel”
  • Wiktoria Dębińska, Sandra Wojtasik – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w powiatowym konkursie z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
  • Wiktoria Dębińska – II miejsce w powiatowym konkursie z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
  • Martyna Dymińska – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Festiwal aniołów”
  • Natalia Kałuża – III miejsce w VI Dyktandzie Słubickim
  • Magdalena Góra – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie dla dzieci i młodzieży powiatu słubickiego z zakresu ochrony przeciwpowodziowej pn. „Pamiętajmy o powodzi”
  • Dominik Kossiński – II miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • Kacper Guzik - III miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Aleksandra Małysz – I miejsce w rzucie dyskiem na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kulą na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Aleksandra Małysz – II miejsce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce
  • Patryk Janczycki – I miejsce w Mili Golickiej
  • Weronika Szafran – II miejsce w Mili Golickiej
  • Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kulą w zawodach LA Pro Europa Viadrina
  • K. Reniszewska, M. Lewandowska, W. Chrostowska, D. Gralikowska, K. Jastrząb, D. Guzik, O. Wiśniewska, A. Trzeciak – II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Sztafetowych
  • T. Biały, K. Reniszewski, D. Kossiński, F. Tokarczyk, E. Krzeptowski, K. Widziewicz, T. Łubowski, D, Dobosz - II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Sztafetowych
  • Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kula i rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA „Szukamy talentów”
  • Jakub Bednarczyk – II miejsce w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA „Szukamy talentów”

 

2012/2013
  • Klaudia Burzyńska – I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii prezentacja multimedialna
  • Paulina Zaremba - I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii literackiej
  • Justyna Walczak - III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii literackiej
  • Damian Wojtas – finalista olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Michał Maskiewicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka
  • Julia Baranowska – II miejsce na festiwalu „Pod skrzydłami anioła" w kategorii praca plastyczna
  • Julita Czernuszka i Karolina Jusińska – zespołowo I miejsce w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
  • Kinga Pomes i Alicja Bukalska – zespołowo III miejsce w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
  • Karolina Jusińska - I miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
  • Justyna Walczak - wyróżnienie I stopnia na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
  • Patryk Koblischke - I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
  • Dajana Gansewska - IV miejsce w ogólnopolskiej edukacyjnej grze internetowej "Mój Parlament"
  • Kacper Guzik  - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR
  • Agata Jędrzejczyk - I miejsce w półfinale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
  • Aleksandra Kucza - wyróżnienie w finale konkursu literackiego "Co w moim dzisiejszym życiu znaczy Auschwitz?"
  • Patryk Koblischke – I miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Paulina Zaremba - II miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Izabela Skowronek - III miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Agata Jędrzejczyk – tytuł Mistrz rozwiązywania w internetowych zawodach rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Kamila Wielgos - tytuł Ekspert rozwiązywania w internetowych zawodach rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Małgorzata Keczko – I miejsce w Słubickim Dyktandzie
  • Damian Wojtas – II miejsce w Słubickim Dyktandzie
  • Wiktoria Danielska - III miejsce w Słubickim Dyktandzie

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Liza Stefanowicz- kapitan drużyny; Benita Araszewska, Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Natalia Powchowicz, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska , Alicja Pośrednik – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
  • Adrian Srebrny, Nikolas Panfic, Rafał Skręty – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Alicja Pośrednik- II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • Ewelina Tomala – II miejsce w biegach przełajowych „XIV Golicka mila 2012"
  • Magda Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Martyna Fedyszyn, Daria Stanicka, Sonia Czekalska Liza Stefanowicz, Sandra Mabessa, Patrycja Szeliga, Ewelina Tomala, Kinga Wieliczko - II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
  • Marek Babiarz, Michał Mech, Mateusz Dudzis, Patryk Janczycki, Kacper Janicki, Karol Janicki, Łukasz Gulbiński, Paweł Krynicki, Eligiusz Krzeptowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski - II miejsce w piłce ręcznej chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
  • Aleksandra Małysz - III miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce
  • Aleksandra Małysz - IV miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce
  • Aleksandra Małysz -  I miejsce w pchnięciu kulą w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
  • Aleksandra Małysz  - I miejsce w rzucie dyskiem w  finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
  • Ewelina Tomala – I miejsce w biegu na 400m ppł w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
  • Ewelina Tomala – I miejsce w biegu na 400m  w XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
  • Dajana Kudrelek – III miejsce w biegu na 200m w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
  • Kornelia Gorzelany – I miejsce w biegu na 800m w XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
  • Daria Fiuk – III miejsce w biegu na 200m XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
 
2011/2012
  • Bartosz Markowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, I miejsce w wojewódzkim etapie Supermatematyka, udział w finale
  • Jan Grabowski, Michał Zaporowski, Tomasz Łubowski, Klaudia Cieśluk, Krzysztof Baj  - III miejsce w województwie w szachach, udział w Mistrzostwach Polski
  • Krzysztofa Kwiek – udział w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
  • Paweł Nowogrodzki - udział w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Filip d’Huêt – IV miejsce w VIII Diecezjalnym Konkursie „Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II”
  • Justyna Walczak – III m. w powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta , wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK, udział w finale konkursu SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
  • Małgorzata Nowak – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
  • Krzysztof Baj    - I m. w I  powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta   
  • Patryk Koblischke – II m. w I  powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta   
  • Damian Wojtas – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta, IV m. w Dyktandzie słubickim
  • Kamila Koper – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Odnawialne źródła energii”, wyróżnienie w Lubuskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Pro Arte 2012
  • Paweł Krynicki – wyróżnienie w konkursie GEO PLANETA
  • Sandra Kaczuk -  wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
  • Anita Kisłowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
  • Szymon Gawłowski – II m. w I powiatowym Konkursie wiedzy historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
  • Mikołaj Druć - V m. w I powiatowym Konkursie wiedzy historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
  • Agata Marynowska – I m. w II Integracyjnym Festiwalu Aniołów w kategorii piosenka
  • Marta Kalupa - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” etap powiatowy
  • Agnieszka Benecka, Anna Codogni – I m. w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
  • Anna Reus, Marceli Chomicz  - III m. w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
  • Małgorzata Kreczko – IIm. w I  Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego, II m. w konkursie literackim „Piaskowa Góra”, finalistka ogólnopolskiej olimpiady Matura 2012 – Skuteczny projekt
  • Aleksandra Hoffmann - III m. w I  Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego
  • Dawid Todorov – I m. w  XII Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS
  • Aleksandra Guzik – I m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
  • Angelika Szulejko – II m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
  • Sara Durkalec – III m. w  Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Tomasz Łubowski, Krzysztof Baj, Jan Grabowski, Michał Zaporowski, Klaudia Cieśluk – III miejsce w finale wojewódzkim w SZACHACH, XVI miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI W SZACHACH
  • Łukasz Borkowski, Maciej Gajek, Paweł Kołosowski, Daniel Raźny, Daniel Stolarek, Jakub Turecki, Robert Wójtowicz, Paweł Wieczorek - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
  • Benita Araszewska, Malwina Kuś, Karolina Reniszewska, Paulina Kuśmirek, Liza Stefanowicz, Aleksandra Guzik, Alicja Pośrednik ,Ewelina Tomala, Patrycja Różańska – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
  • Malwina Kuś i Karolina Reniszewska - VI miejsce w finale wojewódzkim w BADMINTONIE
  • Adrian Srebrny , Daniel Mokrzycki, Paweł Kołosowski – I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Chłopców
  • Karolina Reniszewska, Alicja Pośrednik – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt

2010/2011
  • Jakub Kołkowski – wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego Dzieje. II m. Konkursu wiedzy o Parlamencie RP na szczeblu wojewódzkim.
  • Dominika Jakubowicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim.
  • Dominika Jakubowicz - I m. w wojewódzkim literackim konkursie „Bezpieczna, otwarta Europa”
  • Andrzej Bedurke, Liza Stefanowicz, Karol Kopaczel - I, II i III m. w województwie ogólnopolskiego konkursu Deutschfreund 2010 języka niemieckiego w kategorii klas pierwszych.
  • Julia Łopata, Kamila Fabiańczuk, Dominika Walichiewicz - I, III i IV m. w województwie gólnopolskiego konkursu Deutschfreund 2010 języka niemieckiego w kategorii klas drugich.
  • Julia Łopata, Kamila Fabjańczuk i Anna Korzec - I, II i III m. Wojewódzkiej Olimpiady Komepetencji Kluczowych z języka niemieckiego.
  • Robert Dmitrzak - XVI m. w etapie okręgowym XL Olimpiady Biologicznej
  • Robert Dmitrzak, Dominika Walichiewicz, Robert Ratajczak - I, II i III m. w etapie szkolnym XL Olimpiady Biologicznej
  • Marta Kalupa – Im. w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy.
  • Elżbieta Wróbel – I m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
  • Milena Dudziak – II m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
  • Benita Araszewska i Dominika Jakubowicz - – III m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
  • Daria Dymek – II m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Plastycznym
  • Aleksandra Hoffmann – III m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Plastycznym
  • Jan Grabowski, Aleksandra Gronek, Michał Zaporowski, Krzysztof Baj – III m. drużynowo w Turnieju Półfinału Wojewódzkiego w Szachach.
  • Aleksandra Gronek, Dawid Adamczyk, Jan Grabowski, Michał Zaporowski - I m. drużynowo w Licealiadzie Powiatowej w szachach.
  • Karolina Chojnacka, Filip d’Huêt, Rafał Zbrożek - I m. (drużynowo) w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
  • Rafał Zbrożek - I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
  • Karolina Chojnacka - III m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
  • Robert Dmitrzak, Robert Ratajczak, Dominika Walichiewicz - I, II i III m. w XII Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS.
  • Martyna Kubiak, Emilia Skorek, Michał Fiuk - III m. drużynowo w regionalnym konkursie "Wypieki babuni".
  • Urszula Szkwarek - I m w Strzeleckiej Lidze Szkolnej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Daniel Raźny, Daniel Stolarek i Jakub Turecki - III miejsce w półfinale wojewódzkim w BADMINTONIE
  • Daniel Raźny i Jakub Turecki zajęli V miejsce w finale wojewódzkim w BADMINTONIE
  • Benita Araszewska, Aleksandra Czapłon, Aleksandra Deptuch, Aleksandra Guzik, Karolina Kluba, Alicja Pośrednik, Liza Stefanowicz, Elżbieta Wróbel – II miejsce w MISTRZOSTW ACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
  • Marek Babiarz, Łukasz Borkowski, Mateusz Dudzis, Michał Mech, Łukasz Najder, Paweł Krynicki, Krzysztof Kuśmierek, Michał Lis, Daniel Raźny, Adam Palkij, Andrzej Pawłowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski – III miejsce w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
  • Magdalena Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Liza Stefanowicz, Karolina Kluba, Aleksandra Deptuch, Kamila Towarnicka, Karolina Fedyszyn, Sandra Mabessa – II miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Rafał Biskowski, Łukasz Ceranowicz, Patryk Nowaczewski, Michał Mech, Marek Babiarz, Łukasz Najder, Jakub Turecki, Michał Wesołowski – I miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
  • Malwina Kuś i Karolina Reniszewska– I miejsce w LICEALIADZIE POWIATOWEJ W BADMINTONIE w kategorii dziewcząt,
  • Daniel Raźny i Jakub Turecki - I miejsce w LICEALIADZIE POWIATOWEJ W BADMINTONIE w kategorii chłopców 

2009 / 2010
  • Maciej Łysiak, Patryk Kaszuba, Daniel Piórkowski – I miejsce w konkursie "Obszary Natura 2000 bogactwem regionu" w kategorii film
  • Robert Wojtowicz – Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko – tytuł TAON
  • Konrad Korżel – IX miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas drugich
  • Damian Sylwestrzak – X miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas drugich
  • Piotr Palacz - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA
  • Robert Wojtowicz - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Paweł Wieczorek – tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Michał Lis – tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Damian Sylwestrzak - tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Julia Łopata – I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Maciej Zieliński - II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Elżbieta Wróbel - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Arleta Dyc - wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Małgorzata Wróblak - IV miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Aleksandra Deptuch – finalistka Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Filip d’Huêt – finalista Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Łukasz Borkowski – finalista Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Karolina Kluba - finalistka Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
 
2008/2009
  • Andrzej Mokrzycki – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii proza
  • Radosław Sławuta – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Międzyszkolnym na Prezentację Multimedialną "Rok 2008 – rokiem Zbigniewa Herberta"
  • Arleta Niedziałkowska – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii poezja
  • Agata Musiał – I miejsce w IX Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Zbigniewa Herberta
  • Daria Dziubecka – II miejsce w IX Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Zbigniewa Herberta
  • Stefania Karbowiak – I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo
  • Robert Dmitrzak – III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
  • drużyna : Maciej Różański, Paweł Oprzalski, Łukasz Łazdowski – III miejsce w województwie w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej
  • Anita Dudkowska, Maciej Łysiak, Daniel Piórkowski, Aleksandra Wac – półfinał ogólnopolski programu "MAM HAKA NA RAKA".
  • uczniowie klasy I d i II d – wyróżnienie w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska "Jak pomóc Ziemi?"
  • Małgorzata Wróblak – VI miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Arleta Dyc – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim, poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Karolina Kluba – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym, poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Konrad Korżel – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Pia Karbowiak – I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
  • Stefania Karbowiak – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
  • Kamil Grabowski – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
  • Adam Andruszkiewicz, Dawid Adamczyk, Maciej Mikołajczak, Piotr Borkowski, Aleksandra Gronek – II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Szachach, VIII miejsce w półfinałach wojewódzkich
 
2007/2008
  • Arleta Niedziałkowska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Zaświaty Pana Cogito"
  • Aleksandra Bukalska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zaświaty Pana Cogito"
  • Maciej Jelecki, Anita Łysiak, Maciej Łysiak, Ewa Jurkowska - V miejsce w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu "MAM HAKA NA RAKA"
  • Stefania Karbowiak -III miejsce Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych w judo, kategoria wagowa 57kg
  • Stefania Karbowiak -II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Judo
  • Pia Karbowiak - II miejsce Mistrzostwa Polski w judo młodziczek i młodzików kategoria wagowa 44 kg
  • Tomasz Kasprzak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Maria Murańka - III miejsce w IV Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Natalia Janczyka - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Płomykówka - strażnik strychów"
  • Natalia Wasilewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
  • Anna Jenkner - finalistka etapu powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Daria Dziubecka - wyróżnienie w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Ewelina Krawiec - I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
  • Marta Kozdraś - II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
  • Arleta Niedziałkowska - III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
 
2006/2007
  • Klaudia Obasi - laureatka V Misyjnej Olimpiady znajomości Afryki
  • Przemek Andrzejewski- 6 miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Michał Jaworski - zdobył tytuł "taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "LWIĄTKO 2007"
  • Michał Jaworski - 12 miejsce w XXXI Wojewódzkich Zawodach Fizycznych
  • Paweł Piórkowski - I miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Kinga Jamer - II miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Monika Murańka - IV miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Dawid Wieczorek - 8 miejsce w XIII wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Kamil Kochinke - laureat konkursu Europa Bliżej Obywatela, pt. " Unia Europejska w moim obiektywie"- nagroda - wycieczka do Brukseli
  • Alicja Sikora - wyróżnienie w konkursie Europa Bliżej Obywatela, pt. " Unia Europejska w moim obiektywie"
  • Marcin Lajzer - 8 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Chemicznym
  • Rafał Falkowski - 6 miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"
  • Natalia Dąbrowska - wyróżnienie i nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO - PLANETA"
  • Przemek Andrzejewski - udział w wojewódzkim etapie XX Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Barbara Starobrat - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
  • Marta Szkutnicka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
  • Aleksandra Korytkowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
  • Izabela Bednarczyk - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
  • Marta Augustyniak - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
  • Marta Jaworska - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
  • Natalia Dąbrowska - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE, NASZE MIASTO"
 
2005/2006
  • Bartosz Adamski - 1 miejsce w Ogólopolskim Konkursie Archeologicznym
  • Przemysław Andrzejewski - 6 miejsce w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" i 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Łukasz Gemborowski i Michał Jaworski - 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii program
  • Jacek Krawczyk i Michał Kulikowski - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii strona WWW
  • Michał Jaworski - finalista XX Międzynarodowych Mistrzost w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Justyna Dąbrowska - 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski LZS i szkół w LA
  • Monika Murańka - 2 miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Natalia Dąbrowska i Michał Jaworski - finaliści wojewódzkiego etapu XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Rafał Toporkiewicz - finalistka wojewódzkiego etapu XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Przemek Andrzejewski zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
  • Przemek Andrzejewski i Michał Jaworski zdobyli tytuł TOAN w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2006"
  • Paweł Raźny zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym - "Ekoplaneta"
  • Zespół w składzie: Łukasz Gemborowski, Michał Jaworski i Piotr Paczkowski zdobyli 3 miejsce w Konkursie Informatycznym z okazji Gorzowskich Dni Informatyki
  • Na VIII Ogólnopolskim Zjeździe Klubu Herbertowskich Szkół w Słupsku, czerwiec 2006, szkoła zdobyła wiele nagród:
  • - w konkursie poetyckim: Nastazja Nowak - 1 miejsce, Daria Kaszuba - wyróżnienie
  • - w konkursie literackim: Justyna Rękawiecka -2 miejsce, Agata Baran - wyróżnienie
  • - w konkursie plastycznym: Natalia Drypczyńska - 1 miejsce, Kamila Śmietana - 2 miejsce, Marta Jaworska i Milena Zemsta - wyróżnienie
 
2004/2005
  • Kryspin Andrzejewski - finalista etapu ogólopolskiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, zdobył 5 miejscew Lubuskim Konkursie Przyrodniczym dla szkół średnich
  • Adamski - 3 miejsce w ogólnopolskim Konkursie Egiptologicznym
  • Łukasz Gęborowski i Przemek Andrzejewski- 4 miejsce w Ogólnopolski Konkurs na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii program
  • Michał Jaworski i Piotr Paczkowski - 6 miejsce w Ogólnopolski Konkurs na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii prezentacja
  • Koła Teatralne- zajęło 1 miejsce etap powiatowy Ogólnopolskiego Przeglądu sztuk Teatralnych "Porozmawiajmy o AIDS"
  • Przemek Andrzejewski i Michał Jaworski zdobyli tytuł TOAN w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2005"
  • Przemek Andrzejewski zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
  • Karolina Mochnacz zajęła 3 miejsce w konkursie plastycznym "Las Jesienią"
 
2003/2004
  • Bernard Jasiewicz, Adam Owsiański, Piotr Borkowski, Agata Kiedrowicz -finaliści ogólnopolskiego konkursu Internetowa Szkoła Olimpijska, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
  • B. Adamski- finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska Piastowska" i finalista IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Średniowieczu "Rozjaśnić mroki średniowiecza".
  • M. Zemsta, N. Reniszewska, A. Walentynowicz, H. Rutka, K. Sorys, A. Sanecka, T. Fedyszyn -finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Szkolnego"Europa w Szkole"-"Rozumienie Europy przez kulturę i sport".
  • E. Babiak - finalista konkursu "Supermatematyk"
  • K. Kwiek - I miejsce w Mistrzostwach Lubuskiego Ligi Obrony Kraju, 5,9,12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów (strzelanie z karabinka pneumatycznego, sportowego)
  • O. Kiedrowicz - 7,11,12,13 miejsce Mistrzostwach Polski Juniorów (siedmiobój, sztafeta).
 
2002/2003
  • D. Żatuchin, M. Rodkiewicz, D. Michnowicz - II miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu EUROSZKOŁA W INTERNECIE 2003, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
  • A. Mermer - I miejsce w finale wojewódzkim XIV Olimpiady Ochrony Środowiska.
  • I. Samsonowicz - I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wybierz wolność - nie Uzależnienie"
  • A. Cudowski - II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wybierz wolność - nie Uzależnienie"
  • K. Andrzejewski - III miejsce w III Lubuskim Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół średnich, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie LOP "Mój Las"
  • M. Kuczyński (I m. indywidualnie), A. Laskowska, M. Borowiak - drużynowo zajęli I miejsce w I Powiatowym Konkursie Ortograficznym
 
2001/2002
  • D. Żatuchin, M. Rodkiewicz, D. Michnowicz -finaliści ogólnopolskiego konkursu EUROSZKOŁA W INTERNECIE 2002, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
  • T. Lisowski - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
  • M. Maliczak - zakwalifikowała się do półfinału XVI Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych.
  • K. Kosiński, P. Nester, M. Maliczak -VI miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.
  • D. Żatuchin - uczestnik zawodów II stopnia Olimpiady Informatycznej we Wrocławiu.
 
2000/2001
  • M. Krawczyk - XII miejsce, tytuł finalisty XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (etap ogólnopolski)
  • J. Kietlińska - I miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Wybierz wolność nie uzależnienie"
  • W. Płuciennik - wynik dobry-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • M. Krawczyk - I miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Mój las"
  • A. Sosnowska - II miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Mój las"
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (bieg 3000 m) -XXI Narodowe Biegi Niepodległościowe
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (bieg 1000m) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
  • M. Ignatowicz - I miejsce (bieg 400m) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
  • M. Ignatowicz - III miejsce (bieg 2100 m) -XXI Narodowe Biegi Niepodległościowe (2100 m)
  • K. Dyc - I miejsce (skok w zwyż) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
 
1999/2000
  • A. Golba - IV miejsce - Olimpiada języka niemieckiego
  • W. Płuciennik - wynik dobry-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • E. Wilk - I miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Wybierz wolność nie uzależnienie"
  • Konkurs Ekologiczny Województwa Lubuskiego "Zielona Szkoła" - I miejsce (opiekun J. Baś)

1998/1999
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (jun. młodsi)- Indywidualne Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (jun. starsi) - Indywidualne Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych
  • K. Kukiel - brązowy medal w biegu na 100 m - Lubuska Olimpiada Młodzieży
  • M. Ignatowicz - złoty medal w biegu na 400 m przez płotki - Lubuska Olimpiada Młodzieży
  • M. Ignatowicz - brązowy medal w biegu na 200 m - Lubuska Olimpiada Młodzieży
  • G. Orlonek - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej
  • D. Krowiński - VIII miejsce w wojewódzkim finale Olimpiady wiedzy ekologicznej

1997/1998
  • K. Bulanowski - IV miejsce - XXII Wojewódzkie Zawody z Fizyki
  • Złoty medal w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży: J. Bulanowski (dysk), A. Kiedrowicz (bieg 1500 m),
  • Srebrny medal w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży: A. Kubiak (bieg 100 m), Ł. Kowal (bieg 3000 m), P. Szczerbin (oszczep), J. Bulanowski (kula)
  • U. Meczulis - brązowy medal (dysk) w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Czytany 12080 razy
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy nauczycieli Wolontariat »
Joomla Templates - by Joomlage.com