!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

• 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

• Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

gab. 17

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

WOS

historia i społeczeństwo

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Sukcesy

W roku szkolnym 2007/2008 we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu słubickiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewczęta naszej szkoły zajęły III miejsce.

Powiatowe Biegi Przełajowe (jesienne)- Słubice 25.09.2007r. 2500m M juniorzy

• I m Kamil Grabowski kl.IID
  • I m Jakub Chojka kl.IIB
  • IV m Dominik Kowalewski kl.IIB
  • 1500m K juniorka -VI m Kamila Marczenia kl.IID

Powiatowa Licealiada w szachach -Słubice 5.12.2007r. IIm Drużyna w składzie Paulina Koroluk kl.ID, Konrad Smoleński kl.IIIB, Maciej Śmiechowski kl.IIIA.

Licaliada Powiatowa w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców -Słubice 3.01.2008r.

• IIm dziewczęta - Magdalena Burkat kl.IIc i Katarzyna Łakomska kl.IID
  • IIIm chłopcy - Piotr Nowak kl.IIB, Mateusz Pazda kl.IIB, Łukasz Słodownik kl.IIB.
Organizatorem tej imprezy była nasza szkoła. Zawody odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej.

Licealiada w koszykówce dziewcząt -Rzepin 23.01.2008r.

• Im w zawodach powiatowych
  • IIm w zawodach rejonowych
  • IVm w półfinałach wojewódzkich

Sukces ten odniosły dziewczęta w składzie:

• Natalia Cieszyńska kl.IB-kapitan
  • Pia Karbowiak kl. IB
  • Stefania Karbowiak IB
  • Ewa Drozda kl.IA
  • Ula Rutka kl.IC
  • Anna Plaszewska kl.IA
  • Ewa Jurkowska kl.IA
  • Aleksandra Lange kl.IC
  • Anita Dutkowska kl.ID
  • Irmina Jankowska kl.ID
  • VIm Kamila Marczenia kl IID
  • VIIm Kamila Łapaj kl.IIC
  • IIm Kamil Grabowski kl.IID
  • VIm Dominik Kowalewski kl IID
  • VIIm Tomasz Krogulewski kl IIIC
  • Paweł Palacz VIIm kl.IA
  • złoty medal w pchnięciu kulą juniorek- mł.Anita Dudkowska kl.ID
  • srebrny medal w skoku w dal juniorek-Kamila Łapaj kl.IIC
  • brązowy medal w pchnięciu kulą juniorek-Ewa Palus kl.II

Licealiada Powiatowa w koszykówce chłopców -Rzepin 24.01.2008r. Drużyna naszej szkoły zajęła VIm.Drużyna wystąpiła w składzie: Kamil Grabowski kl.IID, Artur Żałoba kl.IIB, Daniel Piórkowski kl.ID, Paweł Starobrat kl.IA, Mateusz Pazda kl. IIB, Tomasz Krogulewski kl. IIIC, Miłosz Rutkowski kl.IIIB

Wiosenne Biegi Przełajowe-eliminacje do zawodów strefowych OOM -Słubice 26.02.2008r. 1600m-K juniorki

2400m-M juniorzy 2400m-M juniorzy mł.

Strzelecka Liga Szkolna W roku szkolnym 2006/2007 uczniowie naszej szkoły w składzie: Angelika Gawrońska kl.IIA, Alicja Błażejewska kl.IIC, Paweł Piórkowski IIA, Andrzej Klepacki kl.IIID ,Bartosz Parowiński IIID brali udział w Strzeleckiej Lidze Szkolnej i zajęli IIIm. W lidze brały udział szkoły średnie i gimnazja z naszego powiatu . W tym roku szkolnym nasza drużyna ponownie zdobyła IIIm. W roku szkolnym 2007/2008 szkołę reprezentowali : Angelika Gawrońska kl. IIIA, Elżbieta Gawrońska kl.IB, Alicja Błażejewska kl.IIIC, Rafał Kozłowski kl.IIC, Marcin Pałka kl. IIC.

Spartakiada Młodzieży "Start''-Słubice 31.05.-1.06.2008r.

"Odpoczywaj w ruchu" 10 czerwca 2008 Pod takim hasłem odbył się w szkole Dzień Sportu. Po uroczystym otwarciu wręczone zostały dyplomy i upominki dla najaktywniejszych uczniów -sportowców. W bloku artystycznym wystąpili : Mateusz Jednoróg, Patrycja Czerepok, Bartosz Ignaczak i Ilona Chudzińska w układzie Break-Dance , w układzie ze wstążką -Kamila Kąpielska, w układzie tanecznych klasa IA, w tańcach towarzyskich Łukasz Słodownik i Andzelika Kwiatkowska, Natalia d'Huet i Maciej Jelecki. Następnie odbyły się wyścigi rzędów na wesoło, przeciąganie liny, bicie rekordu szkoły w skokach przez skakankę i podnoszeniu ciężarka 17,5 kg. W hali miejskiej odbył się finał piłki siatkowej chłopców. W turnieju brała udział reprezentacja Gimnazjum z Frankfurtu.

Więcej w tej kategorii: « Sukcesy sportowe Siatkówka »