Siatkówka

11.11.2007r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Lucyna Sierbin - kapitan, Jowita Szałkowska, Alicja Błżejewska, Mateusz Jednoróg, Piotr Nowak zajęła V miejsce w Turnieju Piłki Siatkówkowej z okazji Święta Niepodległości organizowanym przez OSiR w Słubicach.

16.XI.2007r. drużyna w składzie:

• Lucyna Sierbin - kapitan,
  • Alicja Błażejewska,
  • Izabela Jednoróg,
  • Mateusz Jednoróg,
  • Jowita Szałkowska (absolwentka),

Patrycja Kalarus zajęła II miejsce w III Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Niepodległości, organizatorem zawodów był Związek Nauczycielstwa Polskiego z oddziałem w Słubicach.

15.12.2007r. odbył się na Sali Miejskiej w Słubicach Turniej Mikołajkowy o puchar Stowarzyszenia Przyjaciół Siatkówki "SERVE" Słubice. Reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce w składzie:

• Alicja Błażejewska -kapitan,
  • Patrycja Kalarus,
  • Natalia Cieszyńska.

19.12.2007r. nasza szkoła była organizatorem zawodów sportowych w piłce siatkowej dziewcząt. Z zaproszenia skorzystało 6 drużyn z naszego powiatu. Reprezentacja naszej szkoły po finałowym meczu z ZSER w Słubicach zajęła pierwsze miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek, które odbędą się w Sulęcinie. Skład drużyny:

• Alicja Błażejewska-kapitan,
  • Patryca Kalarus,
  • Natalia Cieszyńska,
  • Anita Dudkowska

20.12.2007r. reprezentacja w piłce siatkowej chłopców po zaciętej walce zajęła 5 miejsce w Licealiadzie Powiatowej w piłce siatkowej. Wyróżniającym się zawodnikiem w naszej drużynie był Przemysław Maj - kapitan i Mateusz Jednoróg. Barwy szkoły również reprezentowali:

• Daniel Piórkowski,
  • Tomasz Krogulewski,
  • Maciej Gulbiński,
  • Łukasz Słodownik,
  • Paweł Starobrat,
  • Piotr Nowak,
  • Przemysław Pośrednik.

29.02.2008r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła II miejsce w zawodach rejonowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej i awansowała do dalszych rozgrywek. Zawody odbyły się w Sulęcinie.

7.03.2008r. reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w XXII Turnieju Siatkówki Pracowników Oświaty z okazji Dnia Kobiet. Szkołę reprezentowała drużyna w skladzie:

• Lucyna Sierbin - kapitan,
  • Krzysztof Szurko,
  • Iza Jednoróg,
  • Mateusz Jednoróg
  • Alicja Błażejewska.

19.13.2008r. odbył się w Sulęcinie półfinał Lubuskiej olimpiady Młodzieży w siatkówce dziewcząt. W meczu o trzecie miejsce z reprezentacja LO z Sulęcina nasza drużyna zajęła IV miejsce. Skład drużyny:

• Alicja Błażejewska,
  • Patrycja Kalarus - kapitan,
  • Natalia Cieszyńska,
  • Anita Dudkowska,
  • Dominika Krupa

5.02.2010 r. odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT na Miejskiej Sali.
O miano najlepszej drużyny walczyło 5 drużyn w kategorii dziewcząt i 5 drużyn w kategorii chłopców (10.02.2010r.).

Do słubickich drużyn: popularnej samochodówki, rolniczaka i ogólniaka, dołączyły:

LO z Rzepina i "leśniaki" ze Starościna. Zespoły zagrały systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów, z tym że skrócono poszczególne sety do 20.

Po podsumowaniu "pojedynków":

• w kategorii dziewcząt:
I miejsce ZSL Słubice
II miejsce ZSE-R Słubice
III miejsce Starościn
IV miejsce ZST Słubice
ZSO Rzepin.

• w kategorii chłopców:
I miejsce ZST Słubice
II miejsce TL Starościn
III miejsce ZSE-R Słubice
IV miejsce ZSO Rzepin
V miejsce ZSL Słubice.

Zwycięzcy zmagań w obu kategoriach w nagrodę będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się w miesiącu marcu w Sulęcinie.

Drużyna dziewcząt w składzie:

• Natalia Cieszyńska
• Aleksandra Czapłon.
• Anita Dudkowska
• Stefania Karbowiak
• Karolina Kluba
• Amielia Lis
• Nadia Pniewska
• Elżbieta Wróbel

Drużyna chłopców w składzie:

• Łukasz Borkowski
• Łukasz Ceranowicz
• Filip d’Huet
• Filip Jasiewicz
• Dawid Marciniak
• Wojtek Pilimon
• Daniel Piórkowski
• Daniel Raźny
• Bartosz Skręty
• Mateusz Żyłka

11.04.2013r. w Międzyrzeczu w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się eliminacje do finału wojewódzkiego w siatkówce dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w powiecie: międzyrzeckim, sulęcińskim i słubickim. Reprezentacja powiatu świebodzińskiego zrezygnowała z udziału w rozgrywkach. Po zaciętych pojedynkach nasza reprezentacja uległa 2:1 Zespołowi Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie i Zespołowi Szkół Ekonomicznych w Międzyrzeczu zajmując ostatecznie 3 miejsce.

Szkołę reprezentowały: : Liza Stefanowicz- kapitan drużyny; Benita Araszewska, Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Natalia Powchowicz, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska.

24.02.2014r. na Hali miejskiej w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Na turniej stawiły się 3 zespoły. Gospodarz turnieju Zespół Szkół Licealnych w Słubicach i goście: Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach i Technikum Leśnie w Starościnie .Po zaciętym pojedynku nasza reprezentacja uległa przegrywając 0:2 z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Rolniczych i zajmując drugą lokatę w turnieju.
Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Ewelina Tomala, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska, Natalia Powchowicz. Klasyfikacja końcowa: I miejsce ZSER w Słubicach, II miejsce Liceum w Słubicach i III miejsce TL Starościn.

27.02.2014r. również na w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: gospodarz turnieju Zespół Szkół Licealnych w Słubicach, Zespół Szkół Leśnych w Starościnie i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie. I miejsce zajęła drużyna z ZSO w Rzepinie, II miejsce zajęła drużyna TL ze Starościna,III miejsce – gospodarze.
Naszą drużynę reprezentowali: Tomasz Lubowski, Filip Tokarczyk, Tomasz Biały, Szymon Kaczmarek, Mateusz Brzytwa, Daniel Mokrzycki, Paweł Woldański.

Więcej w tej kategorii: « Sukcesy Dawniej i teraz »