!!! UWAGA - ZMIANA TERMINÓW !!!

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020  22 kwietnia w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota)   nie wcześniej niż 25 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Gazetka

GAZETKA SZKOLNA

Tak więc oto ukazał się pierwszy numer gazetki szkolnej "Rycytyklik". Oczywiście szata graficzna z czasem ulegnie zmianie, więc bądźcie gotowi na zmiany! Chcielibyśmy Wam rownież zakomunikować, że nie tylko redakcja tworzy tą gazetę. To przede wszystkim społeczność szkolna, więc nadsyłajcie do nas swoje propozycje i uwagi (wszelka konstruktywna krytyka mile widziana). Jeżeli ktoś chciałby zostać członkiem szkolnej redakcji, proszę się zgłosić do pani Barbary Druć.

Aktualny skład:

- mgr Barbara Druć
- Katarzyna Druć, I c
- Paulina Wojciechowska, II c
- Radosław Sławuta, II a
- Andrzej Mokrzycki, II a
- Michał Drewalski, III c

Materiały typu: cytaty do działu z "rodzynami" itp., proszę przysyłać na adres mailowy bergaroth[małpa]gmail[kropka]com. Pamiętaj! Kupując gazetkę, przyczyniasz się do powstania kolejnego numeru.

Więc uczniu... kupuj RYCYTYKLIK!

Z pozdrowieniami,

Redakcja.

Gazetka szkolna do pobrania:

TUTAJ