!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

laborat.biologiczne

Sukcesy sportowe

Licealiada powiatowa

5.02.2009r. odbył się na Miejskiej Sali Sportowej w Słubicach turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłkę siatkową. O mistrzostwo powiatu rywalizowało 5 szkół. Po rozgrywkach "każdy z każdym" nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek.

Drużyna wystąpiła w składzie:

• Anita Dudkowska,
• Patrycja Karalus,
• Karolina Kluba,
• Anna Jarmołowicz.
• Anna Jaworska,
• Nadia Pniewska.

Lubuska Olimpia Młodzieży

25.03.2009r. Trzy drużyny rywalizowały w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży z powiatu sulęcińskiego, międzyrzeckiego i słubickiego w Sulęcinie o awans do półfinału wojewódzkiego, który ma odbyć się również w Sulęcinie w miesiącu kwietniu.
Nasza drużyna po rozgrywkach zajęła ostatecznie 2 miejsce wygrywając z Zespołem Szkól Rolniczych w Bobowicku i awansowała do dalszych rozgrywek.

Sztafeta w Górzycy

31.03.2009r. na terenie Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla wszystkich szkół Powiatu Słubickiego.

W 10-cio osobowym składzie dziewcząt wystąpiły:

• Karbowiak Stefania,
• Karbowiak Pia,
• Dudkowska Anita,
• Marczenia Kamila,
• Łapaj Kamila,
• Umecka Magda,
• Kluba Karolina,
• Janczycka Natalia,
• Cembrowicz Marika,
• Żabka Natalia.

Sztafeta zajęła 2 miejsce.

Sztafeta chłopców zajęła 5 miejsce.

Półfinał wojewódzki 15.04.2009 - siatkówka

15.04.2009r. z udziałem reprezentacji naszej szkoły w siatkówce dziewcząt odbył się w Sulęcinie półfinał wojewódzki.
Zmierzyły się ze sobą najlepsze drużyny z Gorzowa Wlkp., Drezdenka, Sulęcina i Słubic. Po zaciętym boju  nasza drużyna zajęła 4 miejsce( w klasyfikacji końcowej 7 miejsce w województwie lubuskim) bez braku możliwości awansu do dalszego szczebla rozgrywek. Awans zdobyła drużyna z Gorzowa „Chemik” zajmując 1 miejsce i reprezentacja z liceum w Drezdenku zajmując 2 miejsce.

Więcej w tej kategorii: « Sukcesy 2010 Sukcesy »