TRWA DOBRA PASSA NASZEJ SZKOŁY!

Wczoraj maturzyści odebrali długo wyczekiwane świadectwa dojrzałości. 98% absolwentów zdało maturę, tylko 1 uczeń w sierpniu przystąpi do egzaminu poprawkowego z matematyki. Wyniki z przedmiotów obowiązkowych są wysokie i dużo przekraczają średnie wyniki w okręgu, województwie i wszystkich powiatach naszego województwa.

J.polski 57%, j.niemiecki 84,8%, j.angielski 84,5%, matematyka 63%

Również wyniki z przedmiotów zdawanych w zakresie rozszerzonym są dobre. Imponujące są wyniki z j.niemieckiego (70,22%), j.polskiego (72,5%). Z matematyki, fizyki i historii wyniki też są dużo wyższe od średnich wyników w okręgu i województwie.

GRATULUJEMY MATURZYSTOM I ŻYCZYMY POWODZENIA NA STUDIACH!!!