Prace Poli Szkwarek i Ani Szoji na wystawie w Gorzowie Wlkp

19.06.2018 r. w Galerii Manhattan w Gorzowie Wlkp. została otwarta wystawa prac, wykonanych przez uczniów naszego województwa, na konkurs ,,Orzeł Biały – nasza duma”, organizowany przez Senat RP.
Prace naszych uczennic Poli Szkwarek i Ani Szoji również zostały wyeksponowane, a wystawę będzie można zobaczyć do września 2018 r.
Nagrodą za udział w konkursie jest wycieczka do Warszawy. We wrześniu obie uczennice, pod opieką nauczycielki historii Stanisławy Nowak, zwiedzą m.in. Senat RP i Centrum Nauki Kopernik.
Organizatorem konkursu w województwie lubuskim był Senator Władysław Komarnicki

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej w tej kategorii: « I A na kajakach WOWI 2018 »