!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

• 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

• Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

gab. 17

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

WOS

historia i społeczeństwo

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Prace Poli Szkwarek i Ani Szoji na wystawie w Gorzowie Wlkp

19.06.2018 r. w Galerii Manhattan w Gorzowie Wlkp. została otwarta wystawa prac, wykonanych przez uczniów naszego województwa, na konkurs ,,Orzeł Biały – nasza duma”, organizowany przez Senat RP.
Prace naszych uczennic Poli Szkwarek i Ani Szoji również zostały wyeksponowane, a wystawę będzie można zobaczyć do września 2018 r.
Nagrodą za udział w konkursie jest wycieczka do Warszawy. We wrześniu obie uczennice, pod opieką nauczycielki historii Stanisławy Nowak, zwiedzą m.in. Senat RP i Centrum Nauki Kopernik.
Organizatorem konkursu w województwie lubuskim był Senator Władysław Komarnicki

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej w tej kategorii: « I A na kajakach WOWI 2018 »