!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

• 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

• Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

gab. 17

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

WOS

historia i społeczeństwo

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Wizyta studentek z Chin

15 czerwca gościliśmy u nas 5 studentek z Chin, które odbywają wymianę studencką w Collegium Polonicum . Studentki zaprezentowały swoje miasto uniwersyteckie w Chinach, nauczyły nas kilku zwrotów po chińsku oraz pokazały jak wycina się symbole chińskie. Spotkanie prowadzone było w języku niemieckim oraz angielskim. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w tych zajęciach.
To było bardzo ciekawe doświadczenie i mamy nadzieję, że kolejne tego typu zajęcia odbędą się po wakacjach :)