!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

• 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

• Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

gab. 17

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

WOS

historia i społeczeństwo

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

"Jak nie czytam, jak czytam"

8 czerwca wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Zdecydowana większość wzięła sobie do serca cel akcji i czytali książki losowo wybrane. Niektórzy nie mogli rozstać się ze swoimi ulubionymi i czytali te, które przynieśli. Pogoda dopisała. Kilkoro uczniów, zachwyconych nową pozycją książkową, nie mogli się oderwać i nie docierało do nich, że akcja się skończyła. Po skończonej akcji wszyscy stwierdzili, że było wspaniale i już czekają na kolejny rok.
Trzeba to częściej powtarzać, bo było ciekawie, sympatycznie i integrująco całą społeczność szkolną.