Nasze Liceum Ogólnokształcące umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do matury, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu. Wysokie kwalifikacje zawodowe nauczycieli gwarantują realizację ambitnych działań w zakresie kształcenia i wychowania.

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 


!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.


Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

  • 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

  • Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

gab. 22

wtorek

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

gab. 22

środa

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

matematyka

gab. 17

czwartek

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

gab. 22

piątek

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

 

WOS

historia i społeczeństwo
gab. 22

wtorek

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

"Jak nie czytam, jak czytam"

8 czerwca wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Zdecydowana większość wzięła sobie do serca cel akcji i czytali książki losowo wybrane. Niektórzy nie mogli rozstać się ze swoimi ulubionymi i czytali te, które przynieśli. Pogoda dopisała. Kilkoro uczniów, zachwyconych nową pozycją książkową, nie mogli się oderwać i nie docierało do nich, że akcja się skończyła. Po skończonej akcji wszyscy stwierdzili, że było wspaniale i już czekają na kolejny rok.
Trzeba to częściej powtarzać, bo było ciekawie, sympatycznie i integrująco całą społeczność szkolną.

Joomla Templates - by Joomlage.com