Nasze Liceum Ogólnokształcące umożliwia sukces każdemu uczniowi na miarę jego możliwości, skutecznie przygotowuje do matury, wyposaża absolwenta w umiejętności, które pozwolą mu zaistnieć w dorosłym życiu. Wysokie kwalifikacje zawodowe nauczycieli gwarantują realizację ambitnych działań w zakresie kształcenia i wychowania.

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

"Jak nie czytam, jak czytam"

8 czerwca wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Zdecydowana większość wzięła sobie do serca cel akcji i czytali książki losowo wybrane. Niektórzy nie mogli rozstać się ze swoimi ulubionymi i czytali te, które przynieśli. Pogoda dopisała. Kilkoro uczniów, zachwyconych nową pozycją książkową, nie mogli się oderwać i nie docierało do nich, że akcja się skończyła. Po skończonej akcji wszyscy stwierdzili, że było wspaniale i już czekają na kolejny rok.
Trzeba to częściej powtarzać, bo było ciekawie, sympatycznie i integrująco całą społeczność szkolną.

Joomla Templates - by Joomlage.com