!!! Uwaga maturzyści !!!

W sekretariacie szkoły można odbierać loginy i hasła do konta OKE w celu sprawdzenia własnych wyników maturalnych.

Uwaga uczniowie-kandydaci do I klasy:

Od nowego roku szkolnego uczniowie I klasy dojeżdżający do szkoły otrzymają rekompensatę w wysokości 50% wartości biletu miesięcznego.

Informacja Starostwa Powiatowego w Słubicach.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2018

• 21 SIERPNIA 2018 GODZ. 9:00- POPRAWKOWE EGZAMINY MATURALNE

• Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II

DZIEŃ/DATA

PRZEDMIOT

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

język niemiecki

21 sierpnia 2018 godz. 9:00

chemia

22 sierpnia 2018 godz. 9:00

gab. 17

23 sierpnia 2018 godz.9:00

język polski

24 sierpnia 2018 godz. 9:00

WOS

historia i społeczeństwo

24 sierpnia 2018 godz.9:00

biologia

laborat.biologiczne

Zajęcia prawnicze na Viadrinie

30 maja uczniowie klas II C i II D wzięli udział w zajęciach prawniczych z podstaw prawa cywilnego na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.
Po powitaniu przez prodziekan Prof. Dr Carmen Thiele, uczniowie, pod kierunkiem Dr. iur. Bartosza Jagury, rozwiązywali proste przypadki prawnicze, czyli kazusy.
Część zajęć była prowadzona w języku polskim, a następnie w języku niemieckim.
Dr Jagura w ciekawy sposób wprowadził uczestników zajęć w terminologię prawa cywilnego. Uczniowie, na podstawie różnych kazusów, starali się wyjaśnić pojęcia prawnicze.
Opiekunowie: Marzena Górna, Kamilla Kędzierska-Kolendo, Marcel Dagiel.