Biwak harcerski

Czuwaj!
W dniach 16-18.03.2018 r. na terenie naszej szkoły miał miejsce biwak harcerski, podczas którego zuchy i harcerze słubickiego hufca (w tym nasi uczniowie) brali udział w różnych grach i zabawach.
W sobotę została zorganizowana gra miejska oraz współzawodnictwo w konkursie MasterChef podczas którego można było skosztować wiele dobrych dań. Wieczorem odbyło się śpiewogranie.
W niedzielę, w południe, biwakowanie dobiegło końca, a uczestnicy pełni pozytywnych wrażeń, wrócili do swych domów.
julka