brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Powitanie

W malowniczej okolicy, wśród lasów Puszczy Rzepińskiej, nad graniczną rzeką było sobie liceum... niezwykłe liceum, bowiem w jego murach, jak legenda głosiła, ukryty był skarb... Nikt jednak, nawet najstarsi absolwenci nie wiedzieli, gdzie. Latami go poszukiwano, aż wreszcie miejscowa Pandora odkryła miejsce ukrycia (gabinet nr 5), a w nim – Pudełko... Drewniane Pudełko...Wiedziona ciekawością otworzyła je- i wypuściła na świat powiatu i gminy najrozmaitsze twory, których wygląd, zachowanie i maniery przekroczyły wymiar najbardziej wybujałej wyobraźni (mamy to na piśmie od zaprzyjaźnionej pani psycholog...).


Odtąd w szkole pojawiły się diabły, anioły, hrabiowie, Telimeny i Zosie, nieświęte Świętoszki, zarozumiałe singielki, gadające muchy i wiele, wiele innych postaci... Plotka niesie, że do wylotu z Pudełka szykują się następne...


Zapraszamy do wspólnej zabawy! Spotykamy się w każdy piątek na sali gimnastycznej, o godz.15.30. Każdy – mile widziany!!!


Drewniane Pudełko Zwane Wyobraźnią :)

Czytany 8024 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com