brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

 

  • Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

 

 

Przygotowania do studniówki

Wielkimi krokami zbliża się studniówka 2020, na której już w najbliższą sobotę 18 stycznia bawić się będą tegoroczni maturzyści oraz nauczyciele.
Jak studniówka, to i tradycyjny polonez, ale żeby wyglądał pięknie i elegancko, trzeba trochę popracować ;)

Opieka i prowadzenie: nauczyciel wychowania fizycznego - Iwona Grabowska

Więcej w tej kategorii: « "Opatrunek na ratunek" Połowinki :) »
Joomla Templates - by Joomlage.com