Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Dzień Otwarty w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą

W sobotę 18 stycznia od godz. 9:00 do 12:00 zainteresowani uczniowie i ich rodzice mogą zasięgnąć informacji na temat przebiegu nauki, odbyć indywidualne konsultacje i zapoznać się z zasadami rekrutacji oraz warunkami przebiegu nauki w tej szkole, także po polsku.

Tego samego dnia, w sobotę 18 stycznia o godz. 12:00 w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie odbędzie się spotkanie informacyjne z dyrektorami szkół oraz przedstawicielami polskich urzędów edukacji.

Zapraszamy!