Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Licealnych
Im. Zbigniewa Herberta w Słubicach

Liceum Ogólnokształcące

• klasa politechniczna z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język angielski matematyka, informatyka;
  • klasa europejska z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język angielski, wiedza o społeczeństwie, geografia;
  • klasa językowa z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język angielski, język polski i język niemiecki;
  • klasa medyczna z przedmiotami w zakresie rozszerzonym: język angielski, biologia, chemia.

Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki kończący się maturą niemiecką

IX klasa w Gimnazjum we Frankfurcie.
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: (pięć przedmiotów)

język niemiecki, matematyka, język polski (jako język obcy) i
biologia lub fizyka lub chemia i
historia lub geografia lub psychologia lub sztuka