Podsumowanie konkursu matematycznego

W ostatni dzień przed feriami zimowymi, 27 stycznia, zakończyliśmy szkolny konkurs "Myśleć każdy może", którego pomysłodawczynią była nauczycielka matematyki Anna Pilimon, a wszystkie zadania układał uczeń klasy III C - Klaudiusz Paprocki.
Dziękujemy pięknie Panu Sebastianowi Golikowi za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu. Nagrodę dla autora zadań - Klaudiusza Paprockiego, ufundowała szkoła.

Zwycięzcy:

I miejsce - Bartosz Łyskanowski - klasa IV A,
II miejsce - Klaudia Szpigun - klasa II A
III miejsce - Vladyslav Pososhko - klasa II A
wyróżnienie - Igor Wiencek - IA

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, gratulujemy zdobywcom największej ilości punktów, a Klaudiuszowi dziękujemy za ciekawe zadania i prowadzenie.
Pomysłodawczyni i opiekun konkursu: nauczycielka matematyki - Anna Pilimon.