XXII Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół

W dniach 20-22 października delegacja uczniów i nauczycieli naszej szkoły wzięła udział w uroczystym XXII Zjeździe Klubu Herbertowskich Szkół, który odbywał się w Warszawie.
Oprócz oficjalnych uroczystości, delegacja szkoły udała się do domu naszego patrona Zbigniewa Herberta i spotkała sięz żoną poety, Katarzyną Herbert.
W programie pobytu w Warszawie nie mogło zabraknąć zwiedzania naszej stolicy - Belweder, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Uniwersytet Warszawski, a jeden z wieczorów zakończył się wizytą w Teatrze Muzycznym Roma na musicalu Aida, skomponowanym przez legendę muzyki Eltona Johna, do słów Tima Rice'a. Recenzja na gorąco: Niesamowite! Mega!
A my zazdrościmy!!!